„Rozwód kościelny” – wszystko, co chcieliście wiedzieć – wywiad

Bartłomiej Barańczuk        17 grudnia 2014        Komentarze (0)

Serdecznie polecam wywiad z pewnym adwokatem kościelnym:

 

http://rozwod-wroclaw.pl/rozwod-koscielny-wszystko-co-chcieliscie-wiedziec-ale/

 

Bardzo zalecam Ci lekturę tego tekstu. Nie dlatego, że jest to wywiad ze mną, ale dlatego, że znajdziesz tam wiele praktycznych informacji na temat stwierdzenia nieważności małżeństwa, które mogą Ci się przydać.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 509 784 188e-mail: biuro@kancelaria-baranczuk.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kancelaria-baranczuk.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: