Otwieram szafę a w niej… kara umowna!

Bartłomiej Barańczuk        15 listopada 2017        Komentarze (0)

Jeszcze jedno słowo kontynuacji, w zakresie ludzi, którzy nie boją się podzielić swoją wiedzą z innymi. Gdy odwiedzam swój profil facebook’owy (zachęcam do zerknięcia tutaj i zostawienie polubienia) mam wrażenie, że Łódź dawno by zatonęła, gdyby nie miała na swoim pokładzie Pani Mec. Magdaleny Bojaryn.

Wyobraź sobie, że Pani mec. jest wszędzie! Śniadania biznesowe, szkolenia, konkursy, wspieranie młodych przedsiębiorców, doradztwo wszelkiem maści… (długo by wymieniać).

Jednak serce jej aktywności – oprócz kancelarii oczywiście – skupia się na prowadzeniu bardzo dobrego jakościowo bloga prawniczego skierowanego do szeroko pojętego świata biznesu. Dlatego jeżeli prowadzisz swój biznes, a zależy Ci na tym, aby nie tylko świadczyć usługi najwyższej jakości, ale również odpowiednio zabezpieczyć siebie zerknij na blog o karach umownych.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 509 784 188e-mail: biuro@kancelaria-baranczuk.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kancelaria-baranczuk.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: