O mnie

 

Witam Ciebie serdecznie na moim blogu!

Nazywam się Bartłomiej Barańczuk.

Zapewne zastanawiasz się kim ja w zasadzie jestem?!

Już odpowiadam na Twoje pytanie!

Przede wszystkim jestem mężem wspaniałej żony i ojcem cudownej córki:)

Kocham podróżować. Już od czasów liceum, kiedy tylko nadarzy się okazja pakuję plecak i ruszam w drogę. Staram się tak organizować moje życie, aby w natłoku obowiązków znaleźć czas na poznanie nowych miejsc – które niekoniecznie muszą znajdować się na końcu świata :).

Najzwyczajniej, uwielbiam zaplanować podróż, a następnie ten plan zrealizować!

Jednak moja miłość do eskapad zaczęła kiełkować dużo, dużo wcześniej. To mój Tata, choć pewnie zupełnie nieświadomie, jako pierwszy zauroczył mnie górskimi wędrówkami. Dziś góry są dla mnie szczególnym miejscem, w którym mogę złapać oddech, spojrzeć na moje życie z dystansu. Dzięki temu mogę jeszcze lepiej wykonywać powierzone mi obowiązki, a tym samym lepiej pomagać innym jako adwokat i adwokat kościelny – czyli adwokat obojga praw.

Jak się zapewne domyślasz z wykształcenia jestem prawnikiem kanonistą i prawnikiem.

Na co dzień wykonuję w mojej kancelarii zarówno zawód adwokata, jak również adwokata kościelnego.

Po odbyciu studiów z zakresu prawa kanonicznego oraz pozytywnym złożeniu egzaminu licencjackiego dekretem Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego zostałem zatwierdzony do pełnienia tej funkcji przy Sądzie Metropolitalnym Lubelskim. Nadto zatwierdzano mnie do poszczególnych spraw przed 16-stoma innymi sądami kościelnymi w całej Polsce. Jako adwokat kościelny występowałem w kilkuset procesach o nieważność małżeństwa. Mam świadomość, że wiele osób potrzebuje fachowej pomocy z zakresu prawa kanonicznego. Dlatego, aby móc dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych postanowiłem wykorzystać do tego celu Internet!

Równolegle, po ukończeniu studiów prawniczych odbyłem aplikację adwokacką, a w marcu 2017 r. pozytywnie złożyłem egzamin adwokacki. Od września 2017 r. samodzielnie wykonuję zawód adwokata reprezentując moich klientów przed sądami cywilnymi, karnymi i administracyjnymi, a także doradzając im przy prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie.

Zapraszam Cię serdecznie do regularnego zaglądania tutaj!

Czuj się zawsze oczekiwanym gościem 🙂

Pozdrawiam,

Bartłomiej Barańczuk – adwokat, adwokat kościelny.

Komentowanie do tego wpisu jest wyłączone.

{ 1 trackback }