Breaking news! Bartłomiej Barańczuk adwokat duplex (in spe)!!!

Bartłomiej Barańczuk        26 kwietnia 2017        2 komentarze

Po długiej przerwie miało być merytorycznie, ale jednak jest okolicznościowo…

Dziś Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie ogłosiła wyniki egzaminu adwokackiego, o którym wspominałem Ci już tutaj. Okazuje się, że już w najbliższej przyszłości będę „adwokatem do kwadratu”! 🙂 Nie będę specjalnie ukrywać faktu, że cieszy mnie ta informacja. Cieszą mnie kolejne otwierające się przede mną drzwi, kolejne możliwości niesienia pomocy innym. To duża radość i jeszcze większa odpowiedzialność.

Wszystkim wspierającym mnie przez całą moją drogę aplikacyjną bardzo dziękuję! Szczególnie moim najbliższym, którzy na własnej skórze doświadczali trudu łączenia praktyki adwokata kościelnego z aplikanturą adwokacką. Niemniej jednak będę wspominał ten czas jako trudny, wymagający ode mnie wielu wyrzeczeń, ale i wspaniały okres mojego życia, który wiele mnie nauczył i w którym wiele się wydarzyło. Miałem okazję spotkać wielu wspaniałych ludzi i czerpać od nich całymi garściami wiedzę oraz doświadczenie. Co przyniesie przyszłość? Jestem przekonany, że coś równie wspaniałego, a może i więcej… 🙂

Pozdrawiam,

Bartłomiej Barańczuk – adwokat kościelny, adwokat (in spe). :):):)!

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 509 784 188e-mail: biuro@kancelaria-baranczuk.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Leszek Bloch 27 kwietnia, 2017 o 10:37

Gratulacje 🙂

Odpowiedz

Bartłomiej Barańczuk 27 kwietnia, 2017 o 11:27

Dziękuję bardzo! 😉

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kancelaria-baranczuk.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: