Wulkan energii. Człowiek instytucja. Czyli adw. Katarzyna Skowrońska i jej blogi.

Bartłomiej Barańczuk        15 listopada 2017        Komentarze (0)

Mam to szczęście, że w życiu miałem okazję spotkać wielu inspirujących ludzi, którzy w mojej ocenie są specjalistami w swoich dziedzinach. To jeden z elementów naszego życia, który nadaje mu sens – inni ludzie; możliwość poznawania ich, spotykania, rozmowy, wymiany myśli. Bezwątpienia należy do tego grona Pani adwokat Katarzyna Skowrońska. 

Szczerze przyznam, że w wolnych chwilach, uwielbiam odwiedzać prowadzone przez nią blogi prawnicze.  Pani Mecenas w prosty, wyrazisty i bezpośredni sposób dzieli się swoją wiedzą praktyczną z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa spadkowego. Bardzo serdecznie polecam Tobie znalezienie kilku chwil i zerknięcie pod każdy ze wskazanych przeze mnie blogów.

Co najbardziej podoba mi się w działalności blogerskiej Pani Mecenas? Oprócz dużej rzetelności i dużej wartości merytorycznej podoba mi się przede wszystkim podejście do sprawy. Z treści publikacji przebija się do mojej świadomości jasna informacja: chęć podniesienia świadomości prawnej czytelnika, aby mógł lepiej dbać o swoje prawa. Uważam, że jest to absolutnie fenomenalne!

Swoją drogą bardzo się cieszę, że miałem możliwość również podzielić się swoją wiedzą z prawa małżeńskiego na łamach Jej bloga (zerknij tutaj). Może w przyszłości uda nam się wspólnie odkryć kolejne meandry stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego, niewłaściwie nazywanego (o zgrozo!) rozwodem kościelnym. 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 509 784 188e-mail: biuro@kancelaria-baranczuk.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kancelaria-baranczuk.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: