Zaczynam spełniać marzenie!

Bartłomiej Barańczuk        18 listopada 2014        Komentarze (0)

Witaj serdecznie na moim blogu.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy stwierdzeniu nieważności zawarcia małżeństwa w Kościele katolickim lub ktoś z Twoich bliskich ma podobną sprawę albo zwyczajnie interesujesz się tematyką prawa małżeńskiego – wiedz, że dobrze trafiłeś!

Skąd pomysł na prowadzenie bloga o tej tematyce?

Powiem Ci, że już na studiach zdałem sobie sprawę, że istnieje realna potrzeba niesienia pomocy z zakresu prawa kanonicznego – ze szczególnym uwzględnieniem prawa małżeńskiego. To właśnie wówczas pojawiło się marzenie stworzenia bloga o tej tematyce. Ponadto powiem Ci szczerze, że im dłużej pogłębiam swoją wiedzę z zakresu prawa kanonicznego, tym bardziej denerwuje mnie powszechne używanie nieprawdziwego zwrotu rozwód kościelny.

Dziś w tym miejscu, jako adwokat kościelny, zamierzam dzielić się z Tobą wiedzą praktyczną. Będę omawiał, w sposób zrozumiały, jak najbardziej jasny, poszczególne instytucje prawne. Chcę przybliżyć Ci zasady procesu kanonicznego o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Będę zwracał uwagę na to, co ważne, po to, aby Ci pomóc. Wierzę, że znajdziesz tutaj informacje, których szukasz, wpisując w wyszukiwarkę nieprawidłowy – choć bardzo popularny zwrot – rozwód kościelny.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 509 784 188e-mail: biuro@kancelaria-baranczuk.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kancelaria-baranczuk.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: