Czy wiesz że…? #1

Bartłomiej Barańczuk        14 stycznia 2016        2 komentarze

#1 Czy wiesz że...?.001

Witam Cię!

tak jak zapowiadałem wczoraj na moim profilu facebook’owym (jeżeli jeszcze go nie polubiłeś to myślę, że powinieneś to czym prędzej nadrobić) dziś ruszam z nową formą przekazywania wiedzy, która jest skierowana przede wszystkim do osób mających mało czasu lub jeszcze mniej chęci na czytanie dłuższych form wypowiedzi ;).

Moja propozycja to publikowanie raz w tygodniu fiszki, która będzie zawierała odpowiedź na pytanie zaczynające się od Czy wiesz że… .

Jeżeli jednak chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o przeszkodach małżeńskich to odsyłam Cię do już opublikowanych wpisów w tej tematyce, które znajdziesz tutaj, tutaj  i tutaj.

Pozdrawiam serdecznie! 🙂

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 509 784 188e-mail: biuro@kancelaria-baranczuk.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Karolina Sikorska-Bednarczyk 14 stycznia, 2016 o 15:53

Niestety tego nikt nie mówi głośno 🙂 niedawno braliśmy ślub i na nasze pytanie o te przyczyny ksiądz stwierdził : aj tam aj tam . Pozdrawiam .

Odpowiedz

Bartłomiej Barańczuk 14 stycznia, 2016 o 18:08

Po pierwsze serdeczne gratulacje!!! 🙂

Co do reakcji księdza to myślę, że takich wiele. No a później, często hocki klocki. 😉

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Kancelaria Prawa Kanonicznego Bartłomiej Barańczuk z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kancelaria-baranczuk.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: